Київський простір IZONE пропонує зануритися в сучасне site-specific мистецтво

У суботу, 5 листопада 2016, о 18:00 відкриється виставка “5 робіт у контексті” фонду ІЗОЛЯЦІЯ. У рамках відкриття Лариса Венедиктова виконає хореографічний перформанс “Хід конем” Ізи Тарасевич.

14925580_1313775841989098_921148684190067111_n

Наступного дня, о 12:00 запрошуємо вас на недільний бранч із кураторами та митцями – учасниками виставки, після якого відбудеться кураторська екскурсія та бесіда про сучасне site-specific мистецтво у Білорусі, Грузії, Молдові, Польщі та Україні.

Одразу після цього, о 15:00 Кароль Радзішевський презентує Інститут квір-архівів (Queer Archives Institute) та розповість про створення перформативних квір-архівів у Східній Європі.

Всі події пройдуть за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх.

Куратори: Валєнтіна Кісєльова (Білорусь), Даніель Музичук (Польща), Ніні Палавандішвілі (Грузія), Лєна Прєнц (Білорусь/Німеччина), Анна Птак (Польща), Владімір Ус (Молдова)

Митці: Grupa Budapeszt – Іґор Кренц, Міхал Лібера, Даніель Музичук (Польща), Майя Бекан (Нідерланди), Кароль Радзішевський (Польща), Аліція Роґальска (Польща), Іза Тарасевич (Польща)

Кураторка проекту: Анна Птак (Польща)

Виставка “5 робіт у контексті. Варшава, Київ, Тбілісі, Кишинів, Мінськ” є кульмінацією міжнародного проекту “BLUE BOX. Загальні місця та сучасні мистецькі практики” (http://izolyatsia.org/ua/project/blue-box), реалізованого п’ятьма арт-інституціями з Польщі, України, Грузії, Молдови та Білорусі. На виставці представлено site-specific роботи провідних сучасних митців Польщі та Нідерландів, створені у Варшаві, Києві, Тбілісі, Кишиніві та Мінську у співпраці з місцевими кураторами. Переносячи художні роботи з контексту, в якому вони були створені, у київський простір IZONE, митці досліджують проблеми актуальності та значення site-specific практик сьогодні.

Партнери проекту:
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Ў галерэя сучаснага мастацтва / Y gallery, Geoair Archidrome, IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., Asociația Oberliht.

Виставку реалізовано у рамках проекту “BLUE BOX. Загальні місця та сучасні мистецькі практики”, співфінансованого Міністерством культури і національної спадщини Польщі.

Проект ініційовано в рамках кураторської резиденції “Re-Directing: East” від A-I-R laboratory ЦСМ Zamek Ujazdowski у 2015 році.

За підтримки Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie.

коментувати у Facebook

Ваш коментар:

%d bloggers like this: