У Луцьку оголосили конкурс на найкращу авторську карикатуру

Луцька галерея сучасного мистецтва України “Арт-кафедра” оголошує конкурс  авторської карикатури з назвою «Умовні українці». Призовий фонд конкурсу – 2400 гривень: 1000 гривень за перше місце, 800 і 600 – за друге і третє. Конкурс триватиме з 24 жовтня до 7 грудня 2016 року.

ymovni_ukrainci_final

Участь в конкурсі можуть брати як професійні художники, так і аматори образотворчого мистецтва. Всі роботи, подані до участі, мають відповідати тематиці конкурсу.

Карикатури, надіслані на конкурс, не рецензуються. Твори переможців залишаються у власності Галереї “Арт-кафедра”. Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на  публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

Авторські малюнки можуть бути в графічній чи живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен перевищувати формат А2. Роботи мусять бути оформлені рамкою, обрамлені паспарту. Від одного учасника прийматимуть не більше п’яти малюнків.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи або у додатку необхідно зазначити назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) та освіту автора; назву навчального закладу чи роботи і контактний телефон.

Карикатури оцінюватимуть за актуальністю та повнотою розкриття тематики, цікавим осмисленням подій сьогодення, оригінальністю оформлення, професійним виконанням, якістю та естетичним виглядом роботи.

Фінал конкурсу відбудеться 8 грудня.

Роботи на конкурс можна подати за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, Культурно-розважальний центр  “Адреналін Сіті” , Галерея сучасного мистецтва України “Арт-кафедра”. Контактний телефон:  (066)142 51 18.

коментувати у Facebook

Ваш коментар:

%d bloggers like this: