У Музеї сучасного мистецтва України покажуть найкращі твори українських митців кін. XIX – поч. XXI ст.
З 15 грудня 2016 р. по 5 лютого 2017 р. у Музеї сучасного мистецтва України проходитиме виставка «БІЛИЙ АЛЬБОМ». Скарби колекції. Глава 1. Відкриття виставки відбудеться 15 грудня о 18.00 за адресою: вул. Кирилівська (Фрунзе), 41, м. Київ.
Графік роботи музею: з 11.00 до 19.00, вихідний – понеділок. Вхід вільний.
![Золтан Шолтес](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/¦и¦-¦¬TВ¦¦TБ.jpg?resize=822%2C563&ssl=1)
Перший приватний музей сучасного мистецтва України напередодні Нового року відкриває свою скарбницю з найкращими творами українських митців кінця XIX – поч. XXI сторіччя.
Скарби розглядати треба потроху, вдивляючись в кожний твір, й розкривати для себе неймовірну майстерність й потужну енергію, якою вони наповнені.
![Борис Пастухов](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/7-¦Я¦-TБTВTГTЕ¦-¦-.jpg?resize=605%2C733&ssl=1)
«Білий Альбом» складається з трьох глав. Кожна глава – це творчий доробок великої кількості українських митців різних поколінь, які працювали й працюють у несхожих напрямках, стилях й манерах виконання.
![Шуров](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/12-¦иTГTА¦-¦-.jpg?resize=414%2C468&ssl=1)
Главу першу відкривають твори знакових митців – І. Айвазовського, А. Ерделі, Й. Бокшая, М. Дерегуса, Ф. Манайла, Т. Яблонської, В. Заузе, О. Кульчицької, Л. Левицького та багатьох інших. Кожен із них – Майстер своєї справи, який яскраво описує свій час, розкриває світогляд й демонструє талант.
![Роман Сельський](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/10-¦б¦¦¦¬TМTБTМ¦¦¦¬¦¦.jpg?resize=676%2C437&ssl=1)
Духовною прикрасою скарбниці є колекція ікон, які відображують стилістичні особливості та самобутність українських майстрів.
![Максиміліан Волошин](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/¦Т¦-¦¬¦-TИ¦¬¦-.jpg?resize=356%2C253&ssl=1)
Від Нового року завжди очікуєш оновлення, таємниці й дива. Музей запрошує киян і гостей міста до своєї скарбниці – ви отримаєте естетичну насолоду, оновлення почуттів, задоволення від можливості розгадати таємницю кожної роботи. Це, як подорож у часі: ви гортаєте сторінки історії, а кожний твір, – як щира й чиста сповідь.
http://modern-museum.org.ua/ru/index.htm
![Петро Столяренко](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/¦бTВ¦-¦¬TПTА¦¦¦-¦¦¦-.jpg?resize=583%2C503&ssl=1)