У Музеї сучасного мистецтва України розпочались «Канікули»

З 1-го червня до 3-го вересня 2017 року Музей сучасного мистецтва України запрошує киян і гостей міста відвідати чудову сонячну виставку «КАНІКУЛИ” з фондів музейної збірки. Експозицію «пофарбовано» в радісні кольорові відтінки,  надано тонізуючий імпульс у позитивне світосприйняття літнього періоду.

Afisha

До виставки увійшли 100 тематичних витворів мистецтва,  80  імен українських художників – Бернадський, Волобуєв, Герц, Гейко, Котков, Неледва, Сафаргалін, Максименко, Слешинський, Сельський, Тітко, Цвєткова… Очікувані та маловідомі творчі імена, ті, без яких не обходиться жодна експозиція, і ті, що виставляються рідко, або зовсім незнайомі глядачу… Колекція музею дозволила показати роботи, що ще не виставлялися, а ті, що знайомі, отримали несподівано нове звучання в запропонованій темі.

Галина Неледва
Галина Неледва

Завітайте в музей на «Канікули». Художники проведуть вас місцями, де їм самим довелося побувати, надихнутися образами, думками і темами, що заслуговують на увагу.

Валентина Цвєткова
Валентина Цвєткова

Музей сучасного мистецтва України: ул. Кирилівська (Фрунзе), 41, м. Київ. Працює з 11.00 до 19.00, вихідний – понеділок. Вхід вільний.

Валентин Бернадський
Валентин Бернадський

 

коментувати у Facebook

Ваш коментар:

%d bloggers like this: