«Laguna veneta». Присвята Венеції
З 7 до 19 вересня в столичній галереї сучасного мистецтва «Триптих АРТ» проходитиме виставка Володимира Вештака та Ірини Вештак-Остроменської «Laguna veneta». На виставці будуть представлені скульптурні роботи та акварелі. Вернісаж 6 вересня о 18.00 за адресою: вул. Десятинна, 13.
![Володимир_Вештак._Water_3,_2010,_бронза,_80х80_см](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/Володимир_Вештак._Water_3_2010_бронза_80х80_см.jpg?resize=1000%2C1001&ssl=1)
«Художник и Венеция – это всегда особенная, сильно окрашенная эмоциями коллизия, состоящая, по выражению Борхеса, «из хрусталя и сумерек, сумерек вечных, нежных и не знающих ни вчера, ни завтра». Творческий роман души художника с венецианским ландшафтом бесконечен, неисчерпаем. В этом явлении – Венеции – есть даже особенная символичность культуры европейской цивилизации в целом. Отсюда происходит также множественность приемов, подходов, техник, средств в изображении каналов и мостов, соборов и «мокрой коновязи пристани». Вторя великим литературным произведениям, написанным в Венеции, о Венеции, служа их роскошным фоном, существует таким образом и многочисленная многовековая живопись о Венеции, о ее непостижимом бытии… ”
Дмитро Корсунь
![Iрина_Вештак-Остроменс_ка._Wave,_2017,_акварел_,__70x100](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/Iрина_Вештак-Остроменс_ка._Wave_2017_акварел___70x100.jpg?resize=1000%2C711&ssl=1)
Володимир Вештак народився у 1954 р.
1983 р. закінчив Київський державний художній інститут.
З 1985 р. член Національної спілки художників України.
Організатор і куратор численних виставок.
Співдиректор галереї «Майстерня».
З 1978 р. бере участь у художніх виставках в Україні, Польщі, США, Німеччині, Італії, Чехії.
Займається станковою графікою, живописом, скульптурою.
У 2005 р. нагороджений орденом Республіки Польщі «За заслуги перед культурою Польщі».
Живе та працює у Києві.
![Володимир_Вештак._Сross_on_the_water,2010,_бронза,_80х80_см](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/Володимир_Вештак._Сross_on_the_water2010_бронза_80х80_см.jpg?resize=640%2C648&ssl=1)
Ірина Вештак-Остроменська народилася у 1956 р.
У 1983 р. закінчила Київський державний художній інститут, майстерню книжкової графіки.
З 1989р. член Національної спілки художників України.
З 1983р. бере участь в художніх виставках.
Роботи зберігаються в приватних колекціях України, Росії, Польщі, Італії, Франції, Канади, США, Великобританії.
Живе та працює у Києві.
![Iрина_Вештак-Остроменс_ка.__Fog,_2017,_акварел_,__100x70](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/Iрина_Вештак-Остроменс_ка.__Fog_2017_акварел___100x70.jpg?resize=640%2C901&ssl=1)