Візуальна програма GOGOLFEST 2017: від традиційної скульптури до ЦВИНТАРarty

У рамках міжнародного фестивалю ГОГОЛЬфест 2017 з 9 до 10 вересня, окрім інших подій на території ВДНГ, відкриються два павільони візуальної програми. У проекті візьмуть участь художники з України, Польші, Росії, Казахстану, Австрії, Нідерландів, які були запрошені у проект шляхом open-call.

Максим Жестков. Motion-дизайн
Максим Жестков. Motion-дизайн

Усі вони працюють, як у традиційних видах мистецтва, так і у нових, експериментують з матеріалами, простором, галузями, часто використовуючи міждисциплінарні зв’язки. Автори представлять уже існуючі роботи, а також створюватимуть нові, виробництво яких вже триває як в Україні, так і у міжнародних студіях.

Скульптурний проект Terra Firma

7 павільон ВДНГ.

Give me one good night on “terra firma”. I’ll do anything you want tomorrow

Чи замислюємося ми, наскільки важливо відчувати твердиню під ногами? Невід’ємна складова щоденного буття, непомітна та природня. Ким були б ми, якби не вона. Щоб ми могли, якби не основа під нами, базис нашого всього. Нас і все, що більше за нас, творіння рук наших, може витримати тільки вона.

Проект представляє великі скульптурні форми як ремінісценцію нашого існування зі всіма його проявами невід’ємно та завдяки очевидності і нескінченності Terra Firma у всесвітньому потоці та взаємодії біочасток.

Учасники проекту: Олександр Турецький, Віктор Гриза, Юлія Яланжи (Invogue Gallery), Оксана Чепелик, Олена Піскова, Максим Жестков, Ганна Надуда, Артем Присяжнюк, Саша Пес, Іван  Власенко, Олена Самарська, Катерина Сніжко, Артем Стрембицький, Ольга Собко, Маргарита Шерстюк, Василь Татарський, Віктор Ареф’єв, Kristofor&Kleymenova.

У рамках проекту відбудеться презентація нової відеороботи The Elements гуру міжнародного motion-дизайну Максима Жесткова та онлайн-спілкування з автором. (10 вересня, 17.30).

Вхід вільний за наявності фестивального квитка.

 Мистецтво молодих Revision.

3 павільон ВДНГ.

Проект призначений представити розвиток, трансформацію творчої думки української молоді у сучасному світі швидких змін та трансформацій, подвійних стандартів та сумнівних істин. На перший погляд,  роботи не мають між собою зв’язків та перетинань. Так і є. Це лише можливість поглянути і відчути експозицію з точки зору медіумів сучасної культури та суспільства, на те, що відбувається з кожним із нас. Технічний прогрес, соціальні мережі, зміна та маніпуляції свідомістю крізь мережу, штучний інтелект та штучна плоть, ідеальна картинка як культ, асексуальність та віртуальне кохання, війна, підкорення інших територій та вимірів, переосмислення себе у спільному бажанні переосмислити всіх скопом, глобалізація та урбанізація, надія на зміни через викривлення або доповнення реальності. Коли, як не зараз, стає доречним говорити про розширення діапазону мислення сучасних українских митців та впевнену інтеграцію у світовий мистецький фрейм?

Учасники: Олексій Зайцев, Іван Полтораченко, Віталіна Боярська, Марія Крутоголова, Ірина Гнатенко, Дар’я Філіпова, Маша Романенко, Анна Мананкіна, Надія Смірнова, Богдан Кухарський, Марина Москаленко, Ольга Федорова, Богдан Піліпушко, Віолетта Нагорна, Олексій Ревіка, Олександр Вовк, Марія Маголі, Олег Харч, Богдан Мороз, Вікторія Каштанова-Калашник, Наталія Лісова, В’ячеслав Фокін, Патриція Півош, Тимофей Максименко, Артем Присяжнюк, Віталій Правдицький, арт-група Мутро, Іван Півдгайний, Астіан Рей, Надя Смірнова, Катя Соколова, Олена Самарська, Вальдемарт Клюзко, Сергій Задорецький, Тетяна Корнєєва.

9 вересня о 22.00 в рамках візуальної програми фестивалю відбудеться ЦВИНТАРarty, самоіронічні сходини на тему швидкоплинності життя та трансформації цієї туги у повну екзальтацію з елементами фрізлайту. На вході діятиме мерчандайз з додатковими інструментами для повноцінної туги.

Також, у рамках проекту відбудуться декілька перформансів, одним з яких стане перформанс «Aophone» або Cинтезатор з живих людей від арт-групи «Мутро» (9, 10 вересня, 16.00)

Вхід вільний за наявності фестивального квитка.

Олексій Зайцев. Фрагмент із серії «Важливі речі»
Олексій Зайцев. Фрагмент із серії «Важливі речі»

Партнери  візуальної програми: Київський картонно-паперовий комбінат,  «Скульптурний цех».

Куратор: Катерина Підгайна

Фестиваль ГОГОЛЬFEST проходить в 10-й раз під патронажем його беззмінного керівника і натхненника Влада Троїцького. Місія фестивалю – створення інноваційного простору художнього діалогу і міжкультурної конверсії.

Офіційні партнери ГОГОЛЬFEST 2017: StarLight Entertainement, Сoncert.Ua, ВДНГ, Довженко-Центр, Київський академічний драматичний театр на Подолі. Фестиваль проходить за підтримки КМДА, Міністерства культури України, Посольства США в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Литви в Україні, Посольства Ізраїлю в Україні, Посольства Бельгії в Україні, Італійський інститут культури в Україні, Литовський культурний інститут в Україні, Французький інститут культури в Україні, Посольство Франції в Україні, Міністерство закордонних справ у Норвегії, Міністерство культури в Норвегії, Польський інститут у Києві, European Cultural Foundation, Swiss Cooperation Office Ukraine, Kulturamt des Landeshauptsadt Stuttgart, Ministerium für Wissenscha ft, Forschung und Kunst Baden Württemberg, Goethe-Institut Ukraine. Медіа-партнери: Новий Час, Лівий Берег, Styler (РБК-Україна), L’Officiele, platfor.ma, bit.ua, The Village.Ukraine, Cultprostir, Наш Київ, Сhernozem, UnexploredCity, Old Fashioned Radio, Іntercity.

коментувати у Facebook

Ваш коментар:

%d bloggers like this: