CREATION FAIR від молодих художників: виставка, що ставить питання…
У листопаді GALLERY 83 презентує колективну виставку молодих українських художників CREATION FAIR. У проекті візьмуть участь: Сергій Западня, Валерія Тарасенко, Петро Гронський, Марина Біндіч, Артем Андрєйчук (Kaffelman), Omnia Voivat й арт-група TxT. Виставка триватиме з 7 до 12 листопада за адресою: вул. Тарасівська, 3а. Відкриття – 7 листопада о 19.00.
![Петро Гронський. Торс](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/Пётр-Гронский.-Торс.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
Чи має митець орієнтуватись на зовнішні фактори, створюючи свої роботи? Що задає рух художньому висловлюванню? Чи може художник бути затребуваним, спираючись у своїй творчості лише на віддзеркалення власного внутрішнього світосприйняття? Ряд цих напівриторичних питань змушує замислитись над виникненням природи відмінності мистецтва різного авторства.
![Валерія Тарасенко. Після краху](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/Валерия_Тарасенко._После_крушения.jpg?resize=640%2C376&ssl=1)
Немає універсальної об’єктивної відповіді на запитання: «Що робить митця затребуваним на локальній та світовій арт-сцені?». Кожний художник має історію – свою власну, яку він створює протягом часу за рахунок кореляцій власних умовиводів. То, чи є методологія створення об’єкту мистецтва результатом процесуальності умовиводів митця?..
![Сергій Западня. Геометрія місцевості](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/Сергей_Западня._геометрия_местности_1_2016.jpg?resize=640%2C640&ssl=1)
Відповідь на питання «Завдяки чому художник потрапляє до системи репрезентації на сучасній арт-сцені та стає «видимим»?» нерідко залишається відкритою. Адже, створюючи роботу, далеко не кожен автор спирається на публічні уподобання, він робить власне висловлювання мовою творення. Сучасне мистецтво від молодих авторів – це питання вибору чи риторичності?
![Артем Андрійчук (Kaffelman). Istria](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/Артём_Андрейчук_Kaffelman._Istria.jpg?resize=640%2C451&ssl=1)
Проект CREATION FAIR дає змогу побачити, в який бік спрямовано погляди молодих авторів, з якими ідеями вони експериментують, та що є поштовхом для їх авторських рефлексій.
Куратори проекту: Ірина Гвоздик, Дар’я Біленко.
![Марина Біндич. Небо](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/Марина_Биндич._Небо.jpg?resize=640%2C450&ssl=1)
GALLERY 83 – київська галерея сучасного мистецтва, яка була заснована художницею-графіком Іриною Гвоздик у травні 2017р. Векторним напрямок діяльності арт-простору, завдяки чому воно зайняло відмінну нішу в арт-середовищі, є співпраця з молодими цікавими художниками, які раніше перебували в тіні арт-світу з різних причин. Тут можна побачити роботи авторства незаангажованих імен, які цікаві широкому колу публіки: поціновувачам мистецтва та людям, зацікавленим у колекціонуванні, придбанні предметів сучасного мистецтва.
GALLERY 83. Вул. Тарасівська, 3а
gallery83.kiev@gmail.com
+38 063 2448682