Сучасне українське мистецтво вперше представлять в європейському музейному просторі

5 квітня у Музеї сучасного мистецтва в Будапешті, Музеї Людвіга, відкриється проект “Перманентна Революція”. Вперше українське сучасне мистецтво буде представленe в європейському музейному просторі. Виставка триватиме з 6 квітня до 24 червня 2018.

Євген Нікіфоров
Євген Нікіфоров

“PERMANENT REVOLUTION” представить твори одразу кількох поколінь сучасних українських художників в контексті соціальних трансформацій, що відбувалися в країні протягом останніх трьох десятиліть. Це найбільш знакові імена, які отримали міжнародне визнання. У події візьмуть участь 37 сучасних вітчизняних художників і мистецьких груп.

Музей Людвіга в Будапешті є одним з тридцяти світових музеїв, який заснований або підтримується міжнародним фондом Петера та Ірени Людвігів (Peter und Irene Ludwig Stiftung) і є однією з найвпливовіших культурних організацій у світі. У постійній експозиції музею можна побачити твори Пікассо, Роя Ліхтенштейна та Енді Уоргола. Виставка у ньому – визначна подія для популяризації української культури та мистецтва у світі та розвитку культурної дипломатії.

Микита Шаленний
Микита Шаленний

Організатор проекту – Музей Людвіга в Будапешті. Співорганізатором події виступить ZenkoFoundation. Відповідальним куратором виставки від Музею Людвіга є директор музею Джулія Фабеньї, куратори від Zenko Foundation – Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша.

 

коментувати у Facebook

Ваш коментар:

%d bloggers like this: