Столиця приймає Перший мистецько-благодійний проект “ХарБарБонд+К”
12 квітня у київській Національній академії мистецтв України відкриється Перший мистецько-благодійний проект “ХарБарБонд+К”. Він відбувається у рамках всеукраїнської акції “Культура і мистецтво єднає країну”. Мета акції – прийняття Закону про меценатство. Відкриття виставки – о 16.00 за адресою: вул. Бульварно-Кудрявська, 20.
На виставці будуть представлені абстрактні малярські твори маріупольського мистецького об`єднання “ХарБарБонд”: Володимира Харакоза, Сергія Баранника та Олександра Бондаренка, а також маріупольського живописця Сергія Кириллова.
![Володимир Харакоз. Серія "Діалоги"](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/Харакоз-В.-Серія-Діалогип.акр.100х95.jpg?resize=640%2C676&ssl=1)
Концепція проекту “ХарБарБонд+К”: “Творчий процес у рамках того чи іншого напряму мистецтва ми розуміємо як ірраціональний акт, некерований свідомістю, де художнім редактором є внутрішня естетика. Старі уявлення руйнуються, створюються інші поняття, лінія, колір, колорит, ритм, композиція – плюс емоційний окрас – все це має місце.
![Сергій Баранник. Знак кола 7](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/ЗНАК-КРУГА-7-Х.М.-100Х100-2014.jpg?resize=640%2C638&ssl=1)
В абстрактному мисленні, завдяки творчій енергії та особистості митця, мистецтво набуває естетичної автономії, в якій присутні елементи чистої творчості.
![Олександр Бондаренко](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/30265136_947780445381272_8837623857016733696_o.jpg?resize=640%2C441&ssl=1)
Свобода, і тільки свобода – як споконвічна існуюча даність”.
![Сергій Кириллов. Після дощу](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/После-дождя.-холстмасло-140х190-см.-2017-г.созд..jpg?resize=640%2C467&ssl=1)