Творчість Ангуса Тайлора: де традиція зустрічає сучасність
Через винахідливість, з якою він працює з матеріалами, Тайлора вважають постмодерністським художником, який використовує традиційні техніки у сучасний спосіб.
Ангус Тайлор (Angus Taylor) (народився в 1970 році) відомий в Південній Африці й за кордоном завдяки своїм потужним й часто великим скульптурам, для яких характерний надзвичайно високий рівень майстерності. Тайлор – випускник університету в Преторії. В 2005 році він отримав нагороду університету як випускник. В 1994 році був визнаний кращим студентом скульптурного факультету й отримав перший приз в номінації «Молодий скульптор».
![Шари розуму та металу. 2012. Ньюкасл](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/22.jpg?resize=300%2C176&ssl=1)
На сьогодні він викладає на півставки в рідній альма-матер. Ангус Тайлор працював науковим керівником в університеті технологій в Tshwane. В 1997 році він заснував власну справу – Діонісійські скульптурні майстерні, де відливає власні роботи та твори інших мистців й виховує нові таланти. Тайлор є учасником багатьох персональних і групових виставок. Він переважно має великі замовлення як від національного й місцевого уряду, так й від приватних замовників.
Його авторству належать пам`ятник Соломону Малангу в Мамелоді, статуя голови Tshwane перед міською адміністрацією Преторії, а також скульптура, присвячена Бренді Фассє.
Тайлор використовує в своїх скульптурах величезні шматки граніту, який отримує з Белфасту й Рустенбургу.
Сайт Ангуса Тайлора: http://www.angustaylor.co.za/
![Святий. 2009. Шиферна плита. Кейптаун](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/Hier-III.jpg?resize=300%2C170&ssl=1)
![Спантеличений. 2010. Граніт. Преторія](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC1705.jpg?resize=300%2C176&ssl=1)
![Перехід реальної правди. 2012. Бронза, граніт. Рустенбург](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/rustenburgnews4.jpg?resize=300%2C176&ssl=1)
![Перевернута догори дригом корова. 2007. Irene Village Mall, Centurion](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC1653.jpg?resize=300%2C170&ssl=1)
![Співприсутність (аполонівське та діонісійське). 2007. Сталь й нержавіюча сталь. Irene Village Mall, Centurion](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC1815.jpg?resize=300%2C170&ssl=1)
![Святий. 2009. Шиферна плита. Кейптаун](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/hier.jpg?resize=300%2C170&ssl=1)