Киян познайомлять із сучасною закарпатською керамікою
25 березня, о 17.00 в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться відкриття виставки «У пошуках ілюзій» ужгородської художниці Нати Попової.
Творчість Нати Попової представляє сучасну закарпатську кераміку, де з-поміж інших її роботи вирізняються особливою пластичною мовою. Керамік із класичною освітою, художниця завжди виділялася індивідуальним вектором мистецьких пошуків. Інтуїтивне світовідчуття, мандри у тенетах інтелектуальних баталій та занурення у глибини культурних надбань – лише кілька елементів драматургії її творчості.
Сьогоднішні роботи Нати Попової – це своєрідна застигла керамічна пантоміма, де художниця демонструє своє вміння мислити і відчувати формою. Ритм площин і силових ліній простору, об’єму і мас у творах Попової ніби провокують глядача до препарування життєвих орієнтирів та смакових переваг. Деперсоналізовані образи відображають самотність людини у відчуженому від природи світі міста.
Виставка триватиме до 17 квітня за адресою: вул. Лаврська 9, корп 29.
![Із серії "Поїдання". 2012. Шамот, поливи, ангоби. 40 х 37 х 17 см](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/13Poiddannja.jpg?resize=640%2C456&ssl=1)
![Розставання. 2008. Глина, поливи. 27 х 35 х 15 см](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/12Rozstavannja.jpg?resize=640%2C390&ssl=1)
![Риба.2003. Шамот, пігменти. 28 х 30 х 12 см](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/4Ruba.jpg?resize=640%2C653&ssl=1)