Одесит Дмитро Ерліх дослідить в Києві «український ренесанс»

24-го січня о 19.00 у столичній галереї “ДУКАТ” відкриється виставка одесита Дмитра Ерліха. Вона є першою частиною з циклу персональних і кураторських проектів, у яких Дмитро Ерліх досліджує поняття «українського ренесансу» в контексті роздумів про формування та існування паралельної утопічної української реальності. Виставка “Відродження/ версія 1.0” триватиме з 25-го січня до 6-го лютого 2017 року за адресою: вул. Рейтарська, 8б.

16002880_1211841395574677_5283215834833681087_n

Звертаючись до сучасного постмодерного дискурсу, який свідчить про неможливість винаходу як такого у світі, де усе вже було винайдено до нас, а автор давно помер, художник пропонує свою концепцію творення, утопічність якої рішуче бореться з фруструючим сучасним світом мистецтва. «Ми не можемо створити нічого нового. Це нездійсненна мрія! Культурна індустрія використовує застарілі ідеї і формули, перероблює і заново використовує свою історичну пам’ять. Новий нарратив на основі застарілого entertainment`а. Усвідомлена копія копій, повторюваних копій, обробка обробленого, відродження відроджень», – описує автор свій проект. Виставка Дмитра Ерліха – це, певним чином, спроба протистояти викликам, які сьогодення ставить перед художником, вимагаючи від нього унікального і геніального твору мистецтва. Дмитро уникає прямого протистояння, створюючи утопічну реальність, де винайдення поступається примноженню.

Дмитро Ерліх – одеський художник. Народився у 1989 році. Закінчив Одеське художне училище ім. М. Б. Грекова у 2011 році. Закінчив Міжнародний гуманітарний університет, факультет дизайну у 2013 році. Брав участь у багатьох групових виставках, учасник кількох групових проектів. Учасник Art Kyiv Contemprorary VII у «Мистецькому Арсеналі», а також Одеської бієнале у 2013 році.

коментувати у Facebook

Ваш коментар:

%d bloggers like this: