У столичному керамічному просторі “ЦеГлинаАрт” засяє “Світло”
17 березня о 19.00 у столичному керамічному просторі «ЦеГлинаАрт» (вул. Набережно-Лугова, 2-В ) відбудеться відкриття виставки «СВІТЛО», на якій будуть представлені керамічні панно, пласти, арт-об`єкти та керамічна мініатюра. Виставка триватиме до 2 квітня 2017 року. Вхід для усіх бажаючих – вільний.
Провідні українські митці покажуть різноманітні пласти й керамічні панно у поєднанні з різними матеріалами, а також сучасну малу керамічну пластику та арт-об`єкти. Серед експонатів виставки – як нові твори, так і твори з приватних колекцій, які вже мають історію і своїх шанувальників.
![Юрій Войтович. Повітряний змій](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/Повiтряний_Змiй.html.jpg?resize=640%2C868&ssl=1)
Творчість учасників виставки відрізняється високим професіоналізмом, виваженістю кольору, естетичною красою, різноманітністю форм і експериментів з площиною.
![Олеся Дворак- Галік. Обирай світло](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0579.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
У проекті також беруть участь їхні юні колеги зі cпеціалізованої школи-інтернату для незрячих дітей №5 м. Києва. Всі вони займаються у гуртку “Кераміка” під керівництвом Галини Дигас.
Діти, які навчаються мистецтву глини: Настя Деменчук, 4 роки, Валерія Біла, 12 років (слабозорі), Володимир Любченко, 2 роки, Вероніка Біла, 12 років, Настя Гурин, 11 років, Оля Кравченко, 13 років, Оксана Діжевська, 16 років (незрячі).
![Марко Галенко. Триптих "Пісня"](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/Триптих_Пiсня.jpg?resize=640%2C204&ssl=1)
Учасники проекту: Олена Бланк (Київ), Юрій Войтович (Київ), Марко Галенко (Київ), Сергій Галенко (Київ), Олеся Дворак-Галік (Київ), Неллі Ісупова (Київ), Беата Корн (Ужгород), Юрій Мусатов (Київ), Студія авторської кераміки «Lege Artis» (Київ), Володимир Хижинський (Луцьк).
![Володимир Хижинський. Ритми](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/11.Ритми.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Організатор виставки – художник-кераміст Олеся Дворак-Галік, “ЦеГлинаАрт”.
Контактний телефон: 050 531 64 26
E-mail : tseglynart@gmail.com
Сторінка у ФБ : https://www.facebook.com/TseGlynaArt/