“Триптих АРТ” презентує спільний скульптурний проект Єгора та Микити Зігури
10-го травня київська галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» презентує спільний скульптурний проект братів Єгора та Микити Зігури «BIFRONTE». Вернісаж – о 18.00 за адресою: вул. Десятинна, 13. Виставка триватиме з 11 до 30 травня.
![Микита_Зiгура. Моther. 2017. Акрил, аерографiя, термохромна фарба. 61х59х17см](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/Микита_Зiгура.__Моther_2017._61х_59х_17см._акрил_аерографiя_термохромна_фарба_.jpg?resize=800%2C732&ssl=1)
Брати Зігура пропонують новий погляд на свої роботи, об’єднані спільною концепцією у межах виставки BIFRONTE. Один із ключових задумів – продемонструвати, унаочнити глибинний внутрішній зв’язок, тонку діалогічність між їхніми підходами до пластичного мистецтва, втіленими у проектах Welkin Микити Зігури і AfterToday Єгора Зігури, над якими митці працювали впродовж 2010-2016 рр.
![Eгор Зiгура. Зсув свiдомостi. 2017. Бронза, литво. Н 105 см](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/Eгор_Зiгура._Зсув_свiдомостi_2017_бронза_литво._Н_-105_см-1.jpg?resize=601%2C500&ssl=1)
![Микита Зiгура. Галактика. 2016. Акрил, аерографiя, 200х90х75 см](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/Микита_Зiгура_Галактика_акрил_аерографiя_200х_90х_75_см._2016.jpg?resize=640%2C428&ssl=1)
![Єгор Зiгура. Колос, що пробуджуeться. 2016. Бронза, литво. Н 188 см](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/Eгор_Зiгура._Колос_що_пробуджуeт_ся_2016_бронза_литво_Н_-_188_см.jpg?resize=350%2C1024&ssl=1)
коментувати у Facebook