Посткарантинна виставка «Вихід на позитив» із фондів МСМУ
З 25 червня Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати нову експозицію, що представляє твори відомих митців України із власної збірки. Виставка має назву «Вихід на позитив».
![Волошинов Олег Васильович. Береги. 1978](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Волошинов-Олег-Васильович-Береги-1978.jpg?resize=461%2C467&ssl=1)
Ми побачимо як улюблені твори, так і роботи, що виставляються вперше. Високий рівень добірки засвідчують імена Олени Яблонської, Євгена Волобуєва, Валентина Бернадського, Ореста Слєшинського, Ернеста Коткова, Валентини Цвєткової, Віктора Толочко, Романа Сельського, Віктора Чауса, Павла Тайбера, Люс’єна Дульфан, В’ячеслава Приходько, Миколи Мазура, Люби Рапопорт, Тетяни Красної, Галини Зоря, Лариси Пуханової…
![Зоря Галина Денисівна. Квіти чорнобривці. 1973](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Зоря-Галина-Денисівна-Квіти-чорнобривці-1973.jpg?resize=516%2C395&ssl=1)
Із зоряним калейдоскопом яскравих імен нашої художньої культури, запрошуємо і разом «Виходимо на позитив» – в країну під назвою «Літо»! Зали охопили більш ніж 70-т різножанрових творів – пейзажів, натюрмортів і портретів…
![Сухоруких Анатолій Іванович. Кришталевий мис. Севастополь. 1972](https://i1.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Сухоруких-Анатолій-Іванович-Кришталевий-мисСевастополь1972.jpg?resize=658%2C392&ssl=1)
Організатори ставили собі за мету створення експозиції, яка має надихнути відвідувачів позитивним мистецьким світобаченням, адже весна цього року стала справжнім випробуванням для людства, вірусонебезпеки, що триває і досі…
![Бернадський Валентин Данилович. Куточок саду. 1978](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Бернадський-Валентин-Данилович-Куточок-саду-1978.jpg?resize=297%2C297&ssl=1)
Сподіваймося, що душевна енергія, вкладена у мистецькі твори, стане справжнім еліксиром для створення світлого настрою та позитивного погляду на світ. За довгий час самоізоляції ми усвідомили цінність простих речей, явищ та людей, що здалися дивно красивими в нашому новому розумінні. Ми усвідомили, який крихкий світ, а від того, ще більш цінний і значимий, як ніколи раніше …
![Тайбер Павло Абрамович. Портрет гуцула. 1964](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Тайбер-Павло-Абрамович-портрет-гуцула-1964.jpg?resize=283%2C399&ssl=1)
Заявлена тема відрізняється багатогранністю творчого відображення та мистецького погляду. Художники різних регіонів, різних осередків країни вміють відтворити найважливіші миттєвості навколишнього світу, швидкоплинність часу, а разом із тим, і захопити глядача.
![Сафаргалін Асхат Газизулінович. На пляжі. 1974](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Сафаргалін-Асхат-Газизулінович-На-пляжі-1974.jpg?resize=444%2C299&ssl=1)
Музей відкрито для усіх охочих за умови дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях. У літню спеку в залах Музею ви знайдете бажану прохолоду, а якщо мінлива погода змінить свій настрій, вас зігріють промені любові, які випромінюють художні твори виставки «Вихід на позитив».
![Приходько В'ячеслав Панасович. Сонячний день. 2000](https://i2.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Приходько-Вячеслав-Панасович-Сонячний-день-2000.jpg?resize=623%2C534&ssl=1)
Виставка працюватиме з 25 червня з 11.00 по 20 вересня 2020 р.
(без офіційного відкриття)
Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка, вхід вільний
Адреса музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ
Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua
FB: https://www.facebook.com/modernmuseumorgua/
![Яблонська Олена Нилівна-Тютюнець. На вікні. 1945](https://i0.wp.com/arthoda.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Яблонська-Олена-Нилівна-Тютюнець-не-вікні1945.jpg?resize=284%2C433&ssl=1)