Мистецька акція “ДЕРЕВО ЖИТТЯ” в межах проєкту “Космогонія”.
25 січня о 17:00 художник Петро Антип впродовж години, під музичний супровід, створить картину «Дерево життя». Мистецька акція “ДЕРЕВО ЖИТТЯ” пройде в межах проєкту “Космогонія”. Участь в аукціоні можна взяти ОФЛАЙН в Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків чи ОНЛАЙН! Стартова вартість картини “Дерево життя” – 500 доларів, крок аукціону – 100 доларів.
Для онлайн-участі в аукціоні потрібно попередньо заповнити реєстраційну форму за цим посиланням: https://forms.gle/Bj25VErrezn1tUjy9 або за тел. 050 438 02 80.
![💙](https://i1.wp.com/web.telegram.org/k/assets/img/emoji/1f499.png?w=1140&ssl=1)
![💛](https://i1.wp.com/web.telegram.org/k/assets/img/emoji/1f49b.png?w=1140&ssl=1)
Зібрані під час благодійного аукціону кошти будуть спрямовані волонтерському VolWest HUB на виготовлення тактичних медичних засобів для ЗСУ. Запрошуємо 25 січня о 17:00!
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків Луцьк, Карбишева, 1 Адреналін Сіті
коментувати у Facebook